TRUHLÁŘSTVÍ

Schody z masivu

Kdo si nechal vyrobit a instalovat schody z masivu, ví, že je to velmi odolný a zároveň příjemný materiál. Ještě léta po instalaci vydávají schody příjemnou vůni lesa, ale především díky svým mechanickým vlastnostem jsou téměř nezničitelné.  Musí odolat značnému namáhání i různému znečištění. Šlapeme po nich botami z nejrůznějších materiálů, dobře snášejí i vlhkost. Výborné jsou i jako kombinace s kovovým schodištěm. Jejich teplota se přizpůsobuje prostředí. Málo vedou teplo, takže působí, že jsou příjemně teplé, když po nich chodíme naboso. 

Dřevo se dá napouštět vosky a oleji, nebo lakovat

Schody z masivu můžeme pro různou frekvenci využití vhodně upravit. Bezbarvé laky zajistí, že schody budou více odolné proti vlhkosti a dlouho udrží stejný odstín. Budete mít jistotu, že vlhkost a špína neproniknou hlouběji a snadno se setřou. Kdo miluje přírodní úpravu, stačí schody napustit olejem nebo voskem. Jejich povrch bude přirozeně dýchat a snadno se bude pravidelnou údržbou obnovovat. Jen odstín se bude postupně měnit s přirozeným stárnutím dřeva. Schody z masivu se dají barevně upravit a sladit s interiérem pomocí lazurovacích laků. Někdy se dřevo upravuje tzv. drásáním, aby dostalo vzhled starého dřeva. To se vyplatí u moderních i historických interiérů.

Máte zájem o takové schody? Volejte 776 747 776, pište: zakazka@truhlarstvivocilka.cz, nebo se nejprve podívejte ZDE: https://www.facebook.com/groups/nabidky.poptavky/permalink/3922635934466792/

Schody z masivu
Schody z masivu
Schody z masivu
Schody z masivu v moderním interiéru
Schody z masivu
Schody z masivu
Schody z masivu, truhlářství
Schody z masivu, truhlářství